pcRUSH.com
You Click, We Rush
  1-888-205-7777  |   Go To pcRUSH.comHOME  |   WISH LIST  |   View pcRUSH.com Shopping CartVIEW CART  
CUSTOMER SERVICE  |   MY ACCOUNT  |   ORDER STATUS  |   ABOUT US
GSA Federal, State, Local & Education Sales
SquareTrade Warranty
 
Categories
IBM Solutions Showcase
For All Occasions Gift Ideas

Manufacturer Showcase

  • Linksys
  • Logitech
  • Uniball
  • Kodak
  • Xerox
  • Symantec
  • Sony Electronics
  • Sharpie
  • Microsoft
  • Sharp
 
Home > IBM Solutions Showcase
IBM Solutions Showcase
IBM Showcase
Hero-ecm3_leadspace-540x140_with_text
Skontaktuj się z IBM

Nadzorowanie cyklu zycia informacji

Information Lifecycle Governance (ILG) umożliwia klientom w sposób bardziej efektywny zachować i zarchiwizować informacje, w sposób wydajny spełniać obowiązki związane z badaniem danych elektronicznych, pozbywać się w uzasadniony sposób informacji, obniżać koszty i ryzyko. Oferta IBM to odpowiedź na potrzeby informatyków i prawników.

Polecane produkty

Archiwizacja

Archiwizacja oparta na wartościach pomaga działowi komercyjnemu i IT koordynować działania w zakresie: archiwizacji plików e-mailowych, danych aplikacyjnych i treści społecznościowej w oparciu o jej wartość komercyjną; kontrolować strukturyzowane i niestrukturyzowane archiwa dzięki jednolitemu zarządzaniu polityką i dzięki automatyzacji; zachowywać, przetrzymywać i pozbywać się zarchiwizowanej treści w sposób efektywny; likwidować kopie i dokonywać kompresji danych, obniżając zajętą przestrzeń pamięci i koszty.

Content Analytics for Assessment

Rozwiazania Content Analytics for Assessment zapewniaja techniczne mozliwosci agregowania, korelowania, eksplorowania i wizualizowania tresci nieustrukturyzowanej. Udostepniane funkcje analizy dynamicznej umozliwiaja planowe wycofywanie tresci z uzytku i zachowanie oraz wykorzystanie tych zasobów informacyjnych, które sa faktycznie istotne.

eDiscovery

Rygorystyczne i wydajne elektroniczne postępowanie wyjaśniające pomaga działom prawnym wydawać i automatyzować nakazy przechowywania danych w sposób precyzyjny dla różnych źródeł danych; zbierać, likwidować i oceniać dowody, i kontrolować koszty; kontrolować nadzorców, windykację i obowiązki źródeł danych w zgodzie z IT.

Classification Module

Rozwiazanie Classification Module (dawniej InfoSphere Classification Module) automatyzuje proces strukturyzowania tresci nieustrukturyzowanych, przeprowadzajac analize pelnotekstowa dokumentów i wiadomosci e-mail.

Classification Module

Rozwiazanie Classification Module (dawniej InfoSphere Classification Module) automatyzuje organizacje tresci nieustrukturyzowanych, przeprowadzajac analize pelnotekstowa dokumentów i wiadomosci e-mail.

Classification Module

Rozwiazanie Classification Module (dawniej InfoSphere Classification Module) automatyzuje organizacje tresci nieustrukturyzowanych, przeprowadzajac analize pelnotekstowa dokumentów i wiadomosci e-mail.

Zarządzanie i przechowywania dokumentacji

Pomaga działowi zarządzania danymi i informacjami (RIM) kontrolować globalną taksonomię i harmonogramy retencji dla wszystkich informacji; lepiej koordynować programy retencji w różnych jednostkach organizacyjnych, łącznikach danych i działach prawnych; zarządzać informacjami w różnych systemach na miejscu, w sposób zcentralizowany; organizować i realizować harmonogramy retencyjne w stosunku do ustrukturyzowanych i nieustrukturyzowanych zapisów i informacji.

Uzasadniona likwidacja

Pomaga działom IT, prawnemu i działowi zarządzania rekordami i informacjami (RIM), sektorowi prywatnemu i korporacyjnemu pracować we wspólnym modelu jawności i lepiej zrozumieć obowiązki i wartość informacji, oraz automatycznie tworzyć reguły dla systemów sprawujących pieczę nad informacjami.


Jeżeli masz pytania na temat produktów i usług IBM, skontaktuj się z nami już dziś. Przedstawiciel pcRUSH odpowie na Twoje pytania jak najszybciej.
The IBM 8-bar logo and other IBM marks are trademarks of International Business Machines Corporation, registered in many jurisdictions worldwide.
Showcase Content © IBM 2015. All rights reserved.
Showcase and Syndication technology powered by SharedVue™, © The Channel Company, LLC 2015. All rights reserved.
  
Contact Us
pcRUSH Promotions
Return Policy
Term and Conditions
Technical Support
Product Availability
Sales Tax Information
Shipping Info
International Orders
Method of Payment
Card Authorization Form
Product Reviews
Login / Register
Account Setting
Order Status
Order History
Cancel Order
Wish Lists
RMA Request
About Us
pcRUSH.COM Advantage
Affiliates
Privacy Policy
Site Security
Press Releases
Store Showcase
 
 
Contact Us
By Phone
1-888-205-7777 Weekdays
6am-5pm PST - Sales
8am-5pm PST - Support
By Mail
1325 E El Segundo Blvd.
El Segundo, CA 90245
Sign-up for newsletter
Copyrightⓒ 2015  www.pcRUSH.com  All Rights Reserved.   1-888-205-7777    Terms and Conditions | Privacy Policy