pcRUSH.com
You Click, We Rush
  1-888-205-7777  |   Go To pcRUSH.comHOME  |   WISH LIST  |   View pcRUSH.com Shopping CartVIEW CART  
CUSTOMER SERVICE  |   MY ACCOUNT  |   ORDER STATUS  |   ABOUT US
GSA Federal, State, Local & Education Sales
SquareTrade Warranty
 
Categories
IBM Solutions Showcase
For All Occasions Gift Ideas

Manufacturer Showcase

  • Uniball
  • Sony Electronics
  • Intuit Turbo Tax
  • Dell Consumer
  • Seagate
  • Linksys
  • Sonic Wall
  • Sharpie
  • Intel
  • Kodak
 
Home > IBM Solutions Showcase
IBM Solutions Showcase
IBM Showcase
Finansal Performans
Bize ulaşın

Tahmine Dayalı Analitik

Tahmine dayalı analitik, kuruluşların sonuçları iyileştirmek için stratejiler planlamak ve uygulamak üzere değişimi öngörmesine yardımcı olur. Kuruluşlar, verilere tahmine dayalı analitik çözümlerini uygulayarak, beklenmedik kalıpları ve ilişkileri açığa çıkarabilir ve ön ofis etkileşimlerine yön verecek modelleri geliştirebilir. Bu, yüksek değerli müşterilerin ayrılmasını önleyebilecekleri, var olan müşterilere ek hizmetler satabilecekleri, başarılı ürünleri daha verimli bir şekilde geliştirebilecekleri veya dolandırıcılığı ve riski saptayabilecekleri ve asgari düzeye indirgeyebilecekleri anlamına gelir. Tahmine dayalı analitik, size tahmin etmek için gereksinim duyduğunuz bilgileri ve harekete geçmek için gereksinim duyduğunuz gücü sağlar.

Öne Çıkan Ürünler

IBM SPSS® Modeler

IBM SPSS Modeler, tahmine dayalı zekayı bireylerin, grupların, sistemlerin ve kuruluşun aldığı kararlara dahil etmek üzere tasarlanan kapsamlı bir tahmine dayalı analitik platformudur. SPSS Modeler, metin analitiği, varlık analitiği, karar yönetimi ve optimizasyonu dahil olmak üzere, bir dizi gelişmiş algoritma ve teknik sağlayarak, masaüstünden veya operasyonel sistemler içerisinde sürekli olarak doğru kararları almanıza yardımcı olabilir.

IBM SPSS Statistics

IBM SPSS Statistics, planlamadan veri toplamaya, analize, raporlamaya ve devreye almaya kadar tüm analitik sürecini kapsayan tümleşik bir ürün ailesidir. Tercih edebileceğiniz bir düzineden fazla tamamen bütünleştirilmiş modülle, gelirleri artırmak, rakiplerden daha yüksek performans göstermek, araştırma gerçekleştirmek ve daha iyi kararlar almak için gereksinim duyduğunuz uzman yeteneklerini bulabilirsiniz.

IBM SPSS Data Collection

IBM SPSS Data Collection, anket, pazar veya iş araştırmacıları için eksiksiz bir ürün paketidir. Kapsamlı bir metot kümesinden yararlanarak mümkün olan en geniş kaynak yelpazesinden temiz verileri hızlı ve verimli bir şekilde elde etmelerine olanak sağlar. Günümüzün iş dünyasının müşterilerin düşüncelerine ve görüşlerine ilişkin daha derinlemesine öngörüler için daha hızlı, daha geniş bir grubu temsil eden ve daha düşük maliyetli anketler talep etmesi nedeniyle, bunun önemi giderek artmaktadır. Hem ticari kuruluşlar hem de pazar araştırması firmaları, gelişmiş teknolojilerine güvenmektedir.

IBM Analytical Decision Management

IBM Analytical Decision Management, sonuçların sürekli olarak en yüksek düzeyde tutulması için işlemsel kararları devreye alınmadan önce otomatikleştirir ve optimize eder. Önerilen eylemleri gerçek zamanlı olarak sunmak için tahmine dayalı analitiği, yerel kuralları ve puanlamayı birleştirir. Bu yazılım, her defasında doğru iş kararlarını almaları için çalışanlara ve sistemlere yol gösterilmesine yardımcı olabilir.


IBM Ürünleri ve Hizmetleri hakkındaki her türlü sorunuz için bizimle iletişim kurabilirsiniz. pcRUSH'daki bir temsilcimiz sorularınızı yanıtlamak için en kısa sürede sizinle temasa geçecektir.
The IBM 8-bar logo and other IBM marks are trademarks of International Business Machines Corporation, registered in many jurisdictions worldwide.
Showcase Content © IBM 2015. All rights reserved.
Showcase and Syndication technology powered by SharedVue™, © The Channel Company, LLC 2015. All rights reserved.
  
Contact Us
pcRUSH Promotions
Return Policy
Term and Conditions
Technical Support
Product Availability
Sales Tax Information
Shipping Info
International Orders
Method of Payment
Card Authorization Form
Product Reviews
Login / Register
Account Setting
Order Status
Order History
Cancel Order
Wish Lists
RMA Request
About Us
pcRUSH.COM Advantage
Affiliates
Privacy Policy
Site Security
Press Releases
Store Showcase
 
 
Contact Us
By Phone
1-888-205-7777 Weekdays
6am-5pm PST - Sales
8am-5pm PST - Support
By Mail
1325 E El Segundo Blvd.
El Segundo, CA 90245
Sign-up for newsletter
Copyrightⓒ 2015  www.pcRUSH.com  All Rights Reserved.   1-888-205-7777    Terms and Conditions | Privacy Policy