pcRUSH.com
You Click, We Rush
  1-888-205-7777  |   Go To pcRUSH.comHOME  |   WISH LIST  |   View pcRUSH.com Shopping CartVIEW CART  
CUSTOMER SERVICE  |   MY ACCOUNT  |   ORDER STATUS  |   ABOUT US
GSA Federal, State, Local & Education Sales
Original HP Supplies Finder
 
Categories
IBM Solutions Showcase
For All Occasions Gift Ideas

Manufacturer Showcase

  • Sony Playstation
  • Dell Consumer
  • Microsoft
  • Intuit Turbo Tax
  • Dell Business
  • Microsoft
  • McAfee
  • Kaspersky Labs
  • Adobe
  • Symantec
 
Home > IBM Solutions Showcase
IBM Solutions Showcase
IBM Showcase
Hero-V2-systems_power_software_powerlinux.jpg
Skontaktuj się z IBM

Power Systems

Power Systems
Aplikacje nowej generacji do obsługi wielkich zbiorów danych, wykonywania analiz i przetwarzania kognitywnego pozwalają na niespotykaną dotychczas skalę badać zagrożenia i możliwości rynkowe, odkrywać nowe źródła przychodów, tworzyć spersonalizowane środowiska dla klientów (np. w zastosowaniach medycznych) oraz realizować działania korzystne społecznie. Platforma Power Systems została zaprojektowana z myślą o zapewnieniu swobody wyboru. Zapewnia ona obsługę systemów operacyjnych Linux (dystrybucji stanowiących standard branżowy), AIX oraz IBM i oraz pozwala przedsiębiorstwom przekształcić ogromne zbiory surowych danych w informacje przydatne w działaniu.

Produkty

IBM Power 720 Express

IBM Power 720 Express

Serwer Power® 720 Express ma 1 gniazdo i obsługuje 4-, 6- lub 8-rdzeniowe moduły procesorowe POWER7+™ w elastycznym modelu stelażowym lub wieżowym. Zastosowano w nim najnowsze technologie diagnostyczne i funkcje zapewniania niezawodności, dostępności i łatwości serwisowania (RAS), dzięki czemu idealnie sprawdza się w roli małego serwera konsolidacyjnego, w środowiskach rozproszonych, albo jako kompleksowe, zintegrowane rozwiązanie biznesowe z systemem operacyjnym IBM i. Serwery Power 720 Express zaprojektowano jako niezwykle wartościowe rozwiązanie dla małych i średnich firm, które spełnia wszystkie wymagania aplikacji o newralgicznym znaczeniu dla działalności przedsiębiorstwa. Są to serwery bardzo elastyczne, zapewniające wysoką dostępność i łatwość zarządzania. Korzystając z tego sprawdzonego rozwiązania w połączeniu z ofertą tysięcy niezależnych producentów oprogramowania do systemów operacyjnych AIX®, IBM i oraz Linux, przedsiębiorstwo może skoncentrować się na swojej głównej działalności.

IBM Power 740 Express

IBM Power 740 Express

Serwer Power 740 Express może być wyposażony w 1 lub 2 gniazda i obsługuje 6, 8, 12 lub 16 rdzeni POWER7+ w modelu zoptymalizowanym do zainstalowania w stelażu. Oferuje pojemną pamięć, wyjątkową wydajność zapewnianą przez procesory POWER7+, a także funkcje wirtualizacji i optymalizacji obciążenia o mocy przemysłowej, co umożliwia obsługę małych i średnich środowisk serwerów baz danych oraz konsolidację zwirtualizowanych serwerów aplikacji. W połączeniu ze sprawdzonymi rozwiązaniami, oferowanymi przez tysiące niezależnych producentów oprogramowania do systemów operacyjnych AIX, IBM i oraz Linux, serwery te pozwalają przedsiębiorstwu optymalnie wykorzystać jego systemy i zwiększyć wydajność przy jednoczesnej redukcji kosztów.

IBM Power 710 Express

IBM Power 710 Express

Serwer Power 710 Express ma 1 gniazdo i obsługuje 4-, 6- lub 8-rdzeniowe moduły procesorowe POWER7+ w gęsto upakowanym modelu 2U, zoptymalizowanym do zainstalowania w stelażu. Jest to rozwiązanie gwarantujące łatwość nabycia, wdrożenia i zarządzania. Power 710 Express w roli serwera infrastrukturalnego lub serwera aplikacji zapewnia wyjątkową wydajność, niezawodność i oszczędność energii. Obsługiwane systemy operacyjne to AIX, IBM i oraz Linux. Serwer udostępnia funkcję diagnostyczną Light Path oraz innowacyjne możliwości optymalizacji obciążenia i zarządzania energią, które dodatkowo zwiększają wydajność oraz poprawiają wskaźnik wydajności do zużycia energii mierzonego w watach. Dzięki temu rośnie rentowność inwestycji w sprzęt i oprogramowanie.

IBM Power 730 Express

IBM Power 730 Express

Serwer Power 730 Express ma dwa gniazda i może obsługiwać 8, 12 lub 16 rdzeni procesora POWER7+ w gęsto upakowanym modelu 2U, zoptymalizowanym do zainstalowania w stelażu. Power 730 Express to wysoce wydajny, niezawodny i energooszczędny serwer, którego głównym elementem są znakomite procesory POWER7+. Serwer ten zapewnia obsługę systemów operacyjnych AIX, IBM i oraz Linux. W połączeniu z technologią wirtualizacyjną PowerVM® o mocy przemysłowej oraz funkcjami równoważenia obciążenia udostępnianymi przez procesory POWER7+ serwer zapewnia możliwość uruchamiania wielu aplikacji i obciążeń infrastrukturalnych w środowisku zwirtualizowanym przy jednoczesnej redukcji kosztów i optymalizacji wykorzystania zasobów.

Serwer IBM PowerLinux 7R4

Serwer IBM PowerLinux 7R4

Serwer PowerLinux™ 7R4 ma 4 gniazda i obsługuje 32 rdzenie procesorów POWER7+™. Zapewnia znakomitą wydajność, moc obliczeniową, oszczędność energii i możliwości wirtualizacji, dzięki czemu jest doskonałym rozwiązaniem do obsługi obciążeń związanych z intensywnym przetwarzaniem danych. PowerLinux 7R4 obsługuje dystrybucje Red Hat lub SUSE systemu operacyjnego Linux, a technologia POWER7+ zapewnia innowacyjność pozwalającą wyróżnić się na tle konkurencji.

Serwer IBM PowerLinux 7R1

Serwer IBM PowerLinux 7R1

Serwer IBM PowerLinux™ 7R1 ma 1 gniazdo i obsługuje 4-, 6- lub 8-rdzeniowe moduły procesorowe POWER7+. Został zaprojektowany specjalnie z myślą o zapewnieniu ekonomicznej, podstawowej platformy do obsługi nowych i tradycyjnych obciążeń wymagających skalowalności. Rozwiązania IBM PowerLinux zoptymalizowane pod kątem konkretnych obciążeń i zadań są przystępne cenowo dla przedsiębiorstw dowolnej wielkości. W serwerze IBM PowerLinux 7R1 wprowadzono funkcję diagnostyczną Light Path oraz innowacyjne możliwości optymalizacji obciążeń i zarządzania energią, które nie tylko dodatkowo zwiększają wydajność, lecz także poprawiają wskaźnik wydajności do zużycia energii mierzonego w watach. Dzięki temu rośnie rentowność inwestycji w sprzęt i oprogramowanie.

Serwer IBM PowerLinux 7R2

Serwer IBM PowerLinux 7R2

Serwer IBM PowerLinux 7R2 ma 2 gniazda i obsługuje 16-rdzeniowe moduły procesorowe POWER7+. Został zaprojektowany specjalnie z myślą o zapewnieniu ekonomicznej, podstawowej platformy do obsługi nowych i tradycyjnych obciążeń wymagających skalowalności. Rozwiązania IBM PowerLinux zoptymalizowane pod kątem konkretnych obciążeń i zadań są przystępne cenowo dla przedsiębiorstw dowolnej wielkości. W serwerze IBM PowerLinux 7R2 wprowadzono funkcję diagnostyczną Light Path oraz innowacyjne możliwości optymalizacji obciążeń i zarządzania energią, które nie tylko dodatkowo zwiększają wydajność, lecz także poprawiają wskaźnik wydajności do zużycia energii mierzonego w watach. Dzięki temu rośnie rentowność inwestycji w sprzęt i oprogramowanie.


Jeżeli masz pytania na temat produktów i usług IBM, skontaktuj się z nami już dziś. Przedstawiciel pcRUSH odpowie na Twoje pytania jak najszybciej.
  
Contact Us
pcRUSH Promotions
Return Policy
Term and Conditions
Technical Support
Product Availability
Sales Tax Information
Shipping Info
International Orders
Method of Payment
Card Authorization Form
Product Reviews
Login / Register
Account Setting
Order Status
Order History
Cancel Order
Wish Lists
RMA Request
About Us
pcRUSH.COM Advantage
Affiliates
Privacy Policy
Site Security
Press Releases
Store Showcase
BizRate Customer Certified (GOLD) Site BBB Accredited Business D&B Power Profiles NexTag Seller
 
 
Contact Us
By Phone
1-888-205-7777 Weekdays
6am-5pm PST - Sales
8am-5pm PST - Support
By Mail
1325 E El Segundo Blvd.
El Segundo, CA 90245
Sign-up for newsletter
Copyrightⓒ 2014  www.pcRUSH.com  All Rights Reserved.   1-888-205-7777    Terms and Conditions | Privacy Policy