pcRUSH.com
You Click, We Rush
  1-888-205-7777  |   Go To pcRUSH.comHOME  |   WISH LIST  |   View pcRUSH.com Shopping CartVIEW CART  
CUSTOMER SERVICE  |   MY ACCOUNT  |   ORDER STATUS  |   ABOUT US
GSA Federal, State, Local & Education Sales
SquareTrade Warranty
 
Categories
IBM Solutions Showcase
For All Occasions Gift Ideas

Manufacturer Showcase

  • Sharpie
  • Kingston Technology
  • D-Link
  • Uniball
  • Dell Consumer
  • Microsoft
  • Sony Playstation
  • Adobe
  • Olympus
  • Samsung
 
Home > IBM Solutions Showcase
IBM Solutions Showcase
IBM Showcase
Hero-V2-systems_power_software_powerlinux.jpg
Bize ulaşın

Power Systems

Power Systems
Büyük veri ve analitik ile bilişsel bilgi işleme yönelik yeni nesil uygulamalar, kuruluşların yeni gelir kaynaklarını keşfetmesi, kişiselleştirilmiş tıp gibi kişiselleştirilmiş müşteri deneyimleri geliştirmesi ve içinde yaşadığımız toplumları geliştirmesi için fırsatlara, tehditlere ve verimliliklere yönelik olarak daha önce benzeri görülmemiş öngörüler sağlamaktadır. Seçenekler (endüstri standardı Linux, AIX ve IBM i) sağlayan bir açık platform olarak üretilen Power Systems, çok yüksek miktarda ham verinin eyleme dönüştürülebilir iş öngörüleri haline getirilmesi için her ölçekten kuruluşlara esneklik ve tercih olanağı sunmaktadır.

Öne Çıkan Ürünler

IBM Power 720 Express

IBM Power 720 Express

Power® 720 Express sunucusu, esnek bir raf için optimize edilmiş veya dikey sunucu birim katsayısı ile 4, 6 veya 8 çekirdekli POWER7+™ işlemcisi modüllerini destekleyen tek işlemci yuvalı bir sunucudur. Son teknoloji ürünü güvenilirlik-kullanılabilirlik-hizmet verilebilirlik özellikleri ve tanılama yetenekleri, bu sunucuyu IBM i işletim sistemini kullanan ideal bir dağıtılmış uygulama, küçük birleştirme sunucusu veya tam tümleşik iş sistemi haline getirir. Power 720 Express, küçük ve orta ölçekli işletmelere olağanüstü iş değeri sağlamak ve aynı zamanda görev açısından kritik önem taşıyan uygulamaların gereksinimlerini karşılamak üzere tasarlanmıştır. Bu fazlasıyla esnek, kullanılabilir ve yönetilmesi kolay sunucu, AIX®, IBM i ve Linux işletim sistemlerini destekleyen binlerce bağımsız yazılım satıcısından kanıtlanmış bir çözüm kullanarak işinizi yürütmeye odaklanmanıza olanak sağlayabilir.

IBM Power 740 Express

IBM Power 740 Express

Power 740 Express sunucusu, esnek, raf için optimize edilmiş bir biçim katsayısıyla 6, 8, 12 veya 16 adet POWER7+ çekirdeğini destekleyen, 1 veya 2 işlemci yuvalı bir sunucudur. Power 740, küçük ve orta ölçekli veritabanı sunucuları ve sanal uygulama sunucularının birleştirilmesi için yüksek bellek kapasitesi, olağanüstü POWER7+ işlemcisi performansı, endüstriyel ölçekte sanallaştırma ve iş yükü optimizasyonu yetenekleri sunar. Bu yetenekler, AIX®, IBM i ve Linux işletim sistemlerini destekleyen binlerce bağımsız yazılım satıcısının kanıtlanmış çözümleriyle birleştiğinde, şirketlerin maliyetleri düşürürken kullanım oranını ve performansı artırarak sistemlerinden azami verim elde etmesine olanak sağlayabilir.

IBM Power 710 Express

IBM Power 710 Express

Power 710 Express, raf için optimize edilmiş yoğun 2U biçim katsayısı içerisinde 4, 6 veya 6 çekirdekli POWER7+ işlemcisi modüllerini destekleyen, tek işlemci yuvalı bir sunucudur. Satın alınması, devreye alınması ve yönetilmesi kolay olan Power 710 Express sunucusu, bir altyapı veya uygulama sunucusu olarak olağanüstü performans, güvenilirlik ve enerji verimliliği sunar. Power 710 Express sunucusu, ışıklı tanılama uygular ve AIX®, IBM i veya Linux işletim sistemi seçenekleri sunar. Aynı zamanda, donanım ve yazılım yatırımı getirisini artırmak için ek performans ve performans/vat sunabilen yenilikçi iş yükü optimizasyonu ve enerji yönetimi yetenekleri sağlar.

IBM Power 730 Express

IBM Power 730 Express

Power 730 Express sunucusu, raf için optimize edilmiş, yoğun 2U biçim katsayısı içerisinde 8, 12 veya 16 adet POWER7+ çekirdeği sunan, iki işlemci yuvalı bir sunucudur. Power 730 Express sunucusu, gücünü POWER7+ işlemcisinin olağanüstü performansından alan yüksek performanslı, güvenilir ve enerji açısından verimli bir sunucudur ve AIX, IBM i veya Linux işletim sistemlerini destekler. Bu performansı ve işletim sistemi desteğini endüstriyel ölçekteki PowerVM® ve POWER7+ işlemcisinin sunduğu iş yükü optimizasyonu yetenekleriyle birleştirdiğinizde, çok sayıda uygulama ve altyapı iş yükünü sanallaştırılmış bir ortamda çalıştırmaya ve aynı zamanda kullanım oranlarını artırırken maliyetleri düşürmeye hazır hale gelebilirsiniz.

IBM PowerLinux 7R4 sunucusu

IBM PowerLinux 7R4 sunucusu

PowerLinux™ 7R4 sunucusu, POWER7+™ işlemcilerini kullanan, 32 adet çekirdeği destekleyen 4 işlemci yuvalı bir sunucudur. Olağanüstü performansı, kapasitesi, enerji verimliliği ve sanallaştırma yetenekleri, onu yoğun veri kullanan iş yükleri için ideal hale getirir. PowerLinux 7R4 sunucusu, gereksinimlerinizi karşılayabilecek Red Hat veya SUSE Linux işletim sistemleri sunar ve aynı zamanda, işletmenizi rakiplerinizden farklılaştıracak inovasyon sağlayan POWER7+ teknolojisinden yararlanır.

IBM PowerLinux 7R1 sunucusu

IBM PowerLinux 7R1 sunucusu

IBM PowerLinux™ 7R1 sunucusu, 4, 6 veya 8 çekirdekli POWER7+ işlemcisi modüllerini destekleyen tek işlemci yuvalı bir sunucudur ve özellikle yeni ortaya çıkan ve geleneksel yatay ölçeklenebilir iş yükleri için ekonomik bir temel olarak tasarlanmıştır. Her biri belirli bir görev için ayarlanmış olan, iş yükü için optimize edilmiş IBM PowerLinux çözümleri, her ölçekten işletme için uygun maliyetlidir. IBM PowerLinux 7R1 sunucusu, ışıklı tanılama uygular ve donanım ve yazılım yatırımı getirisini artırmak üzere ek performans ve performans/vat sağlayabilen yenilikçi iş yükü optimizasyonu ve enerji yönetimi yetenekleri sunar.

IBM PowerLinux 7R2 sunucusu

IBM PowerLinux 7R2 sunucusu

IBM PowerLinux 7R2 sunucusu, 16 çekirdekli POWER7+ işlemcisi modüllerini destekleyen 2 işlemci yuvalı bir sunucudur ve özellikle yeni ortaya çıkan ve geleneksel yatay ölçeklenebilir iş yükleri için ekonomik bir temel olarak tasarlanmıştır. Her biri belirli bir görev için ayarlanmış olan, iş yükü için optimize edilmiş IBM PowerLinux çözümleri, her ölçekten işletme için uygun maliyetlidir. IBM PowerLinux 7R2 sunucusu, ışıklı tanılama uygular ve donanım ve yazılım yatırımı getirisini artırmak üzere ek performans ve performans/vat sağlayabilen yenilikçi iş yükü optimizasyonu ve enerji yönetimi yetenekleri sunar.


IBM Ürünleri ve Hizmetleri hakkındaki her türlü sorunuz için bizimle iletişim kurabilirsiniz. pcRUSH'daki bir temsilcimiz sorularınızı yanıtlamak için en kısa sürede sizinle temasa geçecektir.
  
Contact Us
pcRUSH Promotions
Return Policy
Term and Conditions
Technical Support
Product Availability
Sales Tax Information
Shipping Info
International Orders
Method of Payment
Card Authorization Form
Product Reviews
Login / Register
Account Setting
Order Status
Order History
Cancel Order
Wish Lists
RMA Request
About Us
pcRUSH.COM Advantage
Affiliates
Privacy Policy
Site Security
Press Releases
Store Showcase
 
 
Contact Us
By Phone
1-888-205-7777 Weekdays
6am-5pm PST - Sales
8am-5pm PST - Support
By Mail
1325 E El Segundo Blvd.
El Segundo, CA 90245
Sign-up for newsletter
Copyrightⓒ 2014  www.pcRUSH.com  All Rights Reserved.   1-888-205-7777    Terms and Conditions | Privacy Policy