pcRUSH.com
You Click, We Rush
  1-888-205-7777  |   Go To pcRUSH.comHOME  |   WISH LIST  |   View pcRUSH.com Shopping CartVIEW CART  
CUSTOMER SERVICE  |   MY ACCOUNT  |   ORDER STATUS  |   ABOUT US
GSA Federal, State, Local & Education Sales
SquareTrade Warranty
 
Categories
IBM Solutions Showcase
For All Occasions Gift Ideas

Manufacturer Showcase

  • Sony Playstation
  • Dell Consumer
  • D-Link
  • Uniball
  • Microsoft
  • Kaspersky Labs
  • Adobe
  • Olympus
  • Sony Electronics
  • Avery Dennison
 
Home > IBM Solutions Showcase
IBM Solutions Showcase
IBM Showcase
Wyniki finansowe
Skontaktuj się z IBM

Analiza predykcyjna

Funkcje analizy predykcyjnej ułatwiają przewidywanie zmian, tak aby przedsiębiorstwo mogło zaplanować i zrealizować odpowiednie strategie w celu osiągnięcia jak najlepszych wyników. Stosując analizę predykcyjną danych, przedsiębiorstwo może wykrywać nieznane wcześniej zależności i powiązania oraz opracowywać modele obsługi klienta. Pozwala to zapobiec odejściu wartościowych klientów, jak również sprzedawać dodatkowe usługi obecnym klientom, efektywniej opracowywać dobre produkty czy też identyfikować i minimalizować ryzyko i zagrożenie oszustwem. Analiza predykcyjna zapewnia wiedzę pozwalającą nie tylko przewidywać, ale też działać.

Promowane produkty

IBM SPSS® Modeler

IBM SPSS Modeler to rozbudowana platforma analityczna, umożliwiająca wykorzystanie funkcji predykcyjnych w procesach podejmowania decyzji przez pojedyncze osoby, zespoły, systemy i całe przedsiębiorstwo. Rozwiązanie udostępnia całą gamę zaawansowanych algorytmów i technik, w tym funkcje analizy tekstu, przygotowania danych do analiz (Entity Analytics) oraz zarządzania decyzjami i ich optymalizacji. Dzięki tym narzędziom IBM SPSS Modeler pozwala podejmować właściwe decyzje zarówno na poziomie pojedynczych pracowników, jak i całych systemów operacyjnych.

IBM SPSS Statistics

IBM SPSS Statistics to zintegrowana rodzina produktów przeznaczonych do obsługi całego procesu analitycznego – od etapu planowania przez gromadzenie danych po wykonanie analiz, sporządzenie raportów i wdrożenie. Rozwiązanie to obejmuje kilkanaście w pełni zintegrowanych modułów, co umożliwia dobór specjalistycznych funkcji stosownie do potrzeb przedsiębiorstwa, jak również pozwala zwiększyć przychody, wyprzedzić konkurencję, przeprowadzać badania i podejmować trafniejsze decyzje.

IBM SPSS Data Collection

IBM SPSS Data Collection to pełny pakiet produktów do obsługi ankiet, badań rynku i badań biznesowych, który umożliwia ankieterom i badaczom szybkie i efektywne pozyskiwanie oczyszczonych danych z różnorodnych źródeł za pomocą szerokiej gamy metod. Ma to szczególnie ważne znaczenie, ponieważ obecne warunki ekonomiczne wymagają szybkiego dostępu do reprezentatywnych badań, pozwalających bez zbędnych wydatków poznać opinie i przekonania klientów. Zaawansowane technologie pakietu IBM SPSS Data Collection są odpowiednie zarówno dla przedsiębiorstw handlowych, jak i dla firm zajmujących się badaniami rynku.

IBM Analytical Decision Management

Produkt IBM Analytical Decision Management automatyzuje i optymalizuje decyzje transakcyjne przed ich wdrożeniem, pozwalając w spójny sposób osiągać najkorzystniejsze rezultaty. Jest to program łączący możliwości analizy predykcyjnej, reguł lokalnych i oceny punktowej (scoringu), prezentujący rekomendowane działania w czasie rzeczywistym. Za jego pomocą pracownicy i systemy mogą za każdym razem podejmować trafne decyzje ekonomiczne.


Jeżeli masz pytania na temat produktów i usług IBM, skontaktuj się z nami już dziś. Przedstawiciel pcRUSH odpowie na Twoje pytania jak najszybciej.
The IBM 8-bar logo and other IBM marks are trademarks of International Business Machines Corporation, registered in many jurisdictions worldwide.
Showcase Content © IBM 2015. All rights reserved.
Showcase and Syndication technology powered by SharedVue™, © The Channel Company, LLC 2015. All rights reserved.
  
Contact Us
pcRUSH Promotions
Return Policy
Term and Conditions
Technical Support
Product Availability
Sales Tax Information
Shipping Info
International Orders
Method of Payment
Card Authorization Form
Product Reviews
Login / Register
Account Setting
Order Status
Order History
Cancel Order
Wish Lists
RMA Request
About Us
pcRUSH.COM Advantage
Affiliates
Privacy Policy
Site Security
Press Releases
Store Showcase
 
 
Contact Us
By Phone
1-888-205-7777 Weekdays
6am-5pm PST - Sales
8am-5pm PST - Support
By Mail
1325 E El Segundo Blvd.
El Segundo, CA 90245
Sign-up for newsletter
Copyrightⓒ 2015  www.pcRUSH.com  All Rights Reserved.   1-888-205-7777    Terms and Conditions | Privacy Policy