pcRUSH.com
You Click, We Rush
  1-888-205-7777  |   Go To pcRUSH.comHOME  |   WISH LIST  |   View pcRUSH.com Shopping CartVIEW CART  
CUSTOMER SERVICE  |   MY ACCOUNT  |   ORDER STATUS  |   ABOUT US
GSA Federal, State, Local & Education Sales
SquareTrade Warranty
 
Categories
IBM Solutions Showcase
For All Occasions Gift Ideas

Manufacturer Showcase

  • McAfee
  • Microsoft
  • Sharpie
  • Adobe
  • Microsoft
  • Kingston Technology
  • Xerox
  • Intel
  • Sony Electronics
  • Epson
 
Home > IBM Solutions Showcase
IBM Solutions Showcase
IBM Showcase
IBM Is Analitigi Yazilimlari Finansal Performans Yönetimi
Bize ulaşın

Performans Yönetimi

IBM® Performans Yönetimi çözümleri, yavaş, pahalı ve birbiriyle bağlantısız performans planlaması ve yönetimi süreçlerinin dinamik, verimli ve birbiriyle bağlantılı deneyimlere dönüştürülmesine yardımcı olur, finans, iş kolu ve BT profesyonellerine hizmet verir ve "analitiğe odaklı" kuruluşlar yaratılmasına yardımcı olur. Performans yönetimi çözümleri, kuruluşların performans eksikliklerini belirlemek ve 'olasılık' senaryoları gerçekleştirmek, sabit bütçeleri sürekli planlama ve daha sık tahmin ile değiştirmek ve IFRS ile XBRL etiketli raporlama dahil olmak üzere zamanında, sürdürülebilir mevzuata uygunluk için finansal rakamların kaliteli ve doğru olmasını sağlamak üzere performansı kurumsal hedefler doğrultusunda takip etme becerisine sahip olmasını sağlar.

Öne Çıkan Ürünler

IBM Cognos® TM1®

IBM Cognos TM1, hedeflerin belirlenmesinden ve bütçe oluşturmadan raporlamaya, sonuç cetveli oluşturmaya, analize ve tahmine kadar tüm planlama çevriminizi dönüştürebilecek bir kurumsal planlama yazılımı platformudur. İş yerinde veya bulut üzerinde devreye alınabilecek bir çözüm olarak ve kapsamlı mobil yetenekleriyle sunulan Cognos TM1, planlar, bütçeler ve tahminler üzerinde işbirliği yapmanıza olanak sağlar. Sürekli olarak gelişen bir iş ortamını yansıtmak için verileri analiz edebilir ve kârlılık modelleri dahil olmak üzere modeller oluşturabilirsiniz. Ayrıca, bütünleştirilmiş sonuç cetvelleri ve strateji yönetimi yetenekleri, performans ölçülerini izlemenize ve kaynaklar ile girişimleri kurumsal hedeflere ve pazar olaylarına uyarlamanıza yardımcı olur.

IBM Cognos Disclosure Management

IBM Cognos Disclosure Management, kullanıcıların kontrol altındaki, denetlenebilir bir ortamda kurumsal verileri odaklı anlatı analizi ile birleştirmesine olanak sağlayan güvenli, işbirliğine dayalı, büyük kuruluş çapında ölçeklenebilen bir raporlama ve süreç otomasyonu çözümüdür. Herhangi bir verinin veya tüm verilerin tek, dinamik raporlama ve analiz çözümünde toplanmasını otomatikleştirir. Farklı birimlerdeki çok sayıda katılımcı, karmaşık raporların bir araya getirilmesinde işbirliği yapabilir, gerekli denetimlerin ve onayların uygulandığından emin olmak için bağımsız çalışabilir. Cognos Disclosure Management, çeşitli yasal beyannamelerde kullanılmak üzere tümleşik etiketleme sağlar ve kolay inceleme için pivot tabanlı gezinme özelliği ile uzantı sınıflamaları oluşturabilir.

IBM Cognos Controller

IBM Cognos Controller, tüm kapatma, birleştirme ve raporlama sürecini destekleyen finansal birleştirme yazılımıdır. Finans kullanıcıları için tasarlanan eksiksiz bir finansal birleştirme yazılımı paketi ile kapatma sürecini otomatikleştirin ve hızlandırın. Cognos Controller, tüm finansal sonuçları sunmanıza, finansal ve idari raporlar oluşturmanıza ve üst düzey finans yöneticisine önemli finansal oranların ve ölçülerin kuruluş çapındaki bir görünümünü sağlamanıza imkan tanır.

IBM Cognos Incentive Compensation Management

IBM Cognos Incentive Compensation Management, kuruluşların değişkene dayalı ücret programlarının idare, hesaplama, raporlama ve analiz sürecini otomatikleştirmesine olanak sağlar. Doğruluğu artırarak, maliyetleri düşürerek ve satış performansı ile ücretlendirme planlarının görünürlüğünü iyileştirerek teşvik ücreti yönetimini geliştirir. Cognos Incentive Compensation Management, daha kısa sürede kuruluşu tamamlayarak kullanmaya başlamanıza yardımcı olması ve BT ekipleri üzerindeki yükü azaltması için bir bulut çözümü sağlar.


IBM Ürünleri ve Hizmetleri hakkındaki her türlü sorunuz için bizimle iletişim kurabilirsiniz. pcRUSH'daki bir temsilcimiz sorularınızı yanıtlamak için en kısa sürede sizinle temasa geçecektir.
The IBM 8-bar logo and other IBM marks are trademarks of International Business Machines Corporation, registered in many jurisdictions worldwide.
Showcase Content © IBM 2015. All rights reserved.
Showcase and Syndication technology powered by SharedVue™, © The Channel Company, LLC 2015. All rights reserved.
  
Contact Us
pcRUSH Promotions
Return Policy
Term and Conditions
Technical Support
Product Availability
Sales Tax Information
Shipping Info
International Orders
Method of Payment
Card Authorization Form
Product Reviews
Login / Register
Account Setting
Order Status
Order History
Cancel Order
Wish Lists
RMA Request
About Us
pcRUSH.COM Advantage
Affiliates
Privacy Policy
Site Security
Press Releases
Store Showcase
 
 
Contact Us
By Phone
1-888-205-7777 Weekdays
6am-5pm PST - Sales
8am-5pm PST - Support
By Mail
1325 E El Segundo Blvd.
El Segundo, CA 90245
Sign-up for newsletter
Copyrightⓒ 2015  www.pcRUSH.com  All Rights Reserved.   1-888-205-7777    Terms and Conditions | Privacy Policy